Hlavní menu

Vnitřní žaluzie - stínící technika | Skugga
21642
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-21642,qode-social-login-1.0,qode-restaurant-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,select-child-theme-ver-1.0.0,select-theme-ver-4.1,side_area_over_content,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Produkt

Vnitřní žaluzie

Informace

Pokud se máme bavit o zastínění oken, pak nejde opomenout naprostou stálici v nabídce – okenní žaluzie, familiárně označované jako žaluzky. Vnitřní žaluzie patří jednoznačně na pomyslné první místo v poptávce a není se čemu divit. Vnitřní hliníkové žaluzie mají lehkou konstrukci, vysokou odolnost, dlouhou životnost a nezatíží vaši peněženku.

 

I přes to, že se může montáž vnitřních žaluzií zdát jako hračka, doporučuji i v tomto případě využít znalostí a montáže přímo od odborníka. Často dojde k problémům už v první fázi objednávky, tedy při zaměření, a pak se problémy a nespokojenost s produktem bohužel jen kupí. I z toho důvodu je u mě zaměření a individuální konzultace zcela zdarma, abyste nemuseli dělat žádné kompromisy.

 

Druhy vnitřních žaluzií

 

  • Horizontální – nejčastější typ žaluzií s nejvíce variantami. Nabídka hýří barvami, odlišnými lamelami, různou formou uchycení i ovládání a zpracováním horního profilu.

 

  • Vertikální – méně tradiční, přesto velice oblíbené řešení zastínění. Designové látkové žaluzie vás mile překvapí svojí estetičností a zároveň prvotřídní spolehlivostí. Populární jsou hlavně jako žaluzie do kanceláří.

 

  • Střešní – ani v podkrovních pokojích se nemusíte vzdávat pohodlí a toužebného stínu. O vše se postarají žaluzie do střešních oken.

 

Výhody interiérových žaluzií – nesmrtelná klasika

 

  1. Dlouhá životnost
  2. Skvělý poměr cena/kvalita
  3. Snadné ovládání
  4. Nadčasový design
  5. Široké spektrum provedení
Domluvit konzultaci