Hlavní menu

Vývoj objednávky | Skugga
21734
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-21734,qode-social-login-1.0,qode-restaurant-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,select-child-theme-ver-1.0.0,select-theme-ver-4.1,side_area_over_content,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
Jak probíhá realizace

1. Osobní setkání – věřím tomu, že osobní komunikace je i v případě pořizování nových žaluzií nejlepším řešením pro obě strany. Probereme všechny vaše potřeby, výhody i nevýhody, osobní zkušenosti a až dle toho společně vybereme nejlepší variantu přesně pro vaše okna.

 

2. Zaměření a konzultace přímo na místě realizace – nemusíte si brát dovolenou, přijedu za vámi i v odpoledních hodinách nebo o víkendu. Zaměření nezabere více jak 1-1,5 hodiny.

 

 

3. Výroba stínící techniky – u vnitřní stínící techniky jde zhruba o 10 dní, u venkovní trvá výroba cca 1 měsíc

 

 

4. Termín montáže – vybírám vždy s ohledem na vás. Stejně jako u zaměření a konzultace k vám rád přijedu i během odpoledne, případně o víkendu.

 

 

5. Předání realizace – kompletní předání proběhne vždy, až když jsem si 100% jistý, že je vše v naprostém pořádku a můžu se pod realizaci podepsat.

Domluvit konzultaci