Hlavní menu

Screenové rolety | Skugga
21694
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-21694,qode-social-login-1.0,qode-restaurant-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,select-child-theme-ver-1.0.0,select-theme-ver-4.1,side_area_over_content,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Produkt

Screenové rolety

Informace

Screenové rolety získávají na oblíbenosti převážně u nízkoenergetických domů. Představují atraktivní a moderní prvek zastínění, který ovšem není pouze na parádu. Během léta účinně brání průniku tepla, díky čemuž ušetříte za klimatizaci a v zimě naopak zabrání proudění studeného vzduchu do domu.

 

Proč dát přednost screenové roletě?

  1. Slouží v létě i v zimě.
  2. Skvělé optické i tepelné vlastnosti látek.
  3. Designový vzhled.
  4. Možnost elektrického ovládání rolet.
  5. Bohatý výběr látek pro exteriér i interiér.
  6. Mimořádná odolnost látek – dlouhá životnost.

 

Speciální screenové látky – pro vaše okna jen to nejlepší

 

  • Skelné vlákno SATINÉ

Běžné screenové látky tvoří 42 % skelného vlákna a 58 % PVC (vyjma varianty blackout). Pro všechny, kteří myslí na životní prostředí, doporučujeme Screen Nature složenou 100% ze skelného vlákna bez přidaného PVC a halogenů.

 

  • SOLTIS

Jde o vysoce pevné polyesterové vlákno s povrchovou úpravou pigmentovaným PVC. U Soltisu, stejně jako u Satiné, můžete být na dlouho klidní, protože díky UV stabilitě si látky dlouho zachovávají svoji barevnost a neblednou. Vynikající tepelné a izolační vlastnosti bereme jako samozřejmé a stejně tak se můžete spolehnout na dobrou světelnou ochranu.

 

  • SCR 3005

30 % polyesterového vlákna a 70 % PVC – ideální pro interiérové použití.

Domluvit konzultaci