Hlavní menu

Venkovní rolety | Skugga
21686
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-21686,qode-social-login-1.0,qode-restaurant-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,select-child-theme-ver-1.0.0,select-theme-ver-4.1,side_area_over_content,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Produkt

Venkovní rolety

Informace

Říkáte si, že jsou venkovní rolety zbytečné? A víte, že díky kvalitní venkovní stínící technice může být tepelná úspora až 25 %? Zvláště, pokud uvažujete o stavbě nízkoenergetického a pasivního domu a budete žádat o dotaci Zelená úsporám, byste měli zpozornět. Venkovní žaluzie a rolety skutečně zlepšují tepelnou izolaci oken. K tomu výrazně prodlužují životnost okenních rámů a zasklení, zvyšují ochranu majetku a hlavně poskytují úplné zatemnění a tlumí venkovní hluk.

 

Máte dům blízko u silnice? Pak určitě víte, jak umí být někdy nepříjemný hluk dopravy a celkově venkovní ruch. Pokud to dispozice domů nedovolily a vy máte ložnici a dětské pokoje právě na tuto stranu, určitě oceníte, že se spuštěnými roletami si budete připadat jako na samotě. Navíc večer při rozsvícení nemusíte mít strach ze zvědavých pohledů kolemjdoucích a ráno si klidně přispěte, protože pokud nechcete, ranní paprsky vás neprobudí.

Domluvit konzultaci