Hlavní menu

Stínící technika pro pergoly | Skugga
21707
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-21707,qode-social-login-1.0,qode-restaurant-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,select-child-theme-ver-1.0.0,select-theme-ver-4.1,side_area_over_content,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Produkt

Pergoly

Informace

Stejně jako u ostatní stínící techniky, tak i v případě pergol, jsem pro vás vybral to nejlepší na trhu. Italský výrobce Practic má za sebou více jak 60 let zkušeností a dává si záležet s každou konstrukcí pergoly. Practic myslí i na sebemenší detaily a neponechává nic náhodě. Dokonce vše posunuli tak daleko, že se spojili s firmou Pinninfarina a testovali své pergoly ve větrném tunelu. Vy tak máte jistotu, že vaši novou pergolu neohrozí ani silná větrná bouře. Příjemným bonusem pak je elegantní vzhled s čistými liniemi.

 

Druhá varianta potěší všechny milovníky dřeva. Přímo na míru pro vás může vzniknout unikátní dřevěná pergola od truhláře. Když přidáte zahradní nábytek a například popínavé rostliny, získáte tak příjemnou relaxační zónu.

 

Porovnání dřevěné a hliníkové pergoly

 

Jaké pergole dát přednost? Té z hliníku, nebo zvolit dřevěnou? Zkusím vám nastínit hlavní výhody i nevýhody v obou variantách a třeba vám to v rozhodování pomůže. Určitě se vyplatí dát i na osobní pocit a celkový vzhled daného domu či chaty.

 

Dřevěné pergoly – přírodní materiál s duší

 

  • přírodní vzhled a materiál
  • práce přímo od českého truhláře
  • pergola na míru
  • kratší životnost a větší nároky na údržbu

 

Hliníkové pergoly – moderní design s dlouhou životností

 

  • vzhled, který se hodí téměř ke každému stylu domu
  • moderní design
  • vysoká životnost a odolnost vůči nepříznivým přírodním vlivům
  • téměř žádné nároky na údržbu
  • přidání moderních technologií

 

Hliníkové pergoly Vision

 

Pergoly Vision představují typickou pergolu moderní doby. Italský výrobce Practic si dal skutečně záležet a přišel s dokonalou konstrukcí, kde vyladil naprosto každý detail. Tyto hliníkové pergoly opatřil vypalovaným lakem, díky čemuž jsou bezúdržbové a ovládání je tak snadné, že si s ním poradí klidně i vaše děti. Jedním stisknutím si nastavíte lamely přesně tak, jak potřebujete – sluneční paprsky vás mohou šimrat po tváři, ale také je k sobě nemusíte pustit. A déšť? Ten vás neohrozí. Kapky deště budete slyšet jen ťukat na pergolu.

 

Všechny, co milují designové vychytávky, potěší LED podsvícení případně i bohatá nabídka barevných profilů. A pozor, na firmě Practic je sympatické také to, že všechny své výrobní procesy hlídá a minimalizuje tak, aby byly jejich pergoly co nejvíce eco-friendly a znamenaly co nejmenší dopad pro životní prostředí.

 

Hliníkové pergoly Opera – naklápěcí lamely

 

Opera nabízí celohliníkovou konstrukci a otočné lamely o 140°. Jakmile začnete pršet, nemusíte utíkat domů, stačí jen zavřít lamely a dál si užívat venkovního posezení. Všechna voda pak díky odvodňovacímu systému odteče spolehlivě pryč. A pokud se nespokojíte se základní verzí, v nabídce si můžete vybrat také LED osvětlení, boční stěny, větrné, teplotní a dešťové senzory – vše navrženo tak, abyste byli maximálně spokojení.  

 

Hliníková pergola Level – nepromokavá textilie

 

Dáváte přednost jednoduchosti a zároveň funkčnosti? Pak tu pro vás mám LEVEL pergolu. Extrudovaný hliník s komponenty z nerezové oceli bezchybně splní svoji funkci. I při silnějším dešti spolehlivě odvede vodu díky integrovanému dešťovému žlabu, takže stačí jen správně nastavit svody, které jsou chytře navrženy tak, aby nerušily celkový design.

 

Tato verze venkovní pergoly je zastřešena pomocí nepromokavé PVC textilie, která vás ochrání před deštěm, sluncem i větrem.

Domluvit konzultaci