Hlavní menu

Rolety - Skugga
21753
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-21753,qode-social-login-1.0,qode-restaurant-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,select-child-theme-ver-1.0.0,select-theme-ver-4.1,side_area_over_content,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
Venkovní rolety

Venkovní rolety

Venkovní žaluzie a rolety skutečně zlepšují tepelnou izolaci oken. K tomu výrazně prodlužují životnost okenních rámů a zasklení, zvyšují ochranu majetku a hlavně poskytují úplné zatemnění a tlumí venkovní hluk.

Zjistit více
Vnitřní rolety

Vnitřní rolety

Rolety zastupují další variantu řešení zastínění místností. Na rozdíl od žaluzií působí díky voleným materiálům a provedení útulněji. Zvláště látkové rolety působí příjemně a harmonicky.

Zjistit více
Japonské rolety

Japonské rolety

Díky elegantním japonským roletám dostanete k sobě domů jen tolik světla, kolik zrovna potřebujete. Dostaňte k sobě kousek Japonska a navoďte si doma pocit bezpečí a harmonie.

Zjistit více
Screenové rolety

Screenové rolety

Získávají na oblíbenosti převážně u nízkoenergetických domů. Představují atraktivní a moderní prvek zastínění, který ovšem není pouze na parádu. Během léta účinně brání průniku tepla, díky čemuž ušetříte za klimatizaci a v zimě naopak zabrání proudění studeného vzduchu do domu.

Zjistit více